Archiwum

wtorek, 28 czerwca 2016

A co jeśli ta zmiana okażę się być dużym błędem?Cześć

Minęło dużo czasu od mojego ostatniego wpisu. Poprawka, bardzoooo duuużo czasu. Zdaję sobie sprawę, że taka sytuacja u blogera jest karygodna i niedopuszczalna. Wiem. Najwyższy czas to zmienić! Jak pewnie zauważyłyście, bądź nie usunęłam wszystkie moje poprzednie posty. Dlaczego? Ponieważ mój blog od dzisiaj przechodzi całkowitą metamorfozę. Nie będę tutaj dłużej pisała na temat Fashion Weeków, czy opisów strojów celebrytów, a co post nie będą pojawiały się moje zdjęcia w przeróżnych stylizacjach.

Zatem, o czym mam zamiar pisać na moim blogu? Nie wiem. Chciałabym, aby wpisy pojawiały się regularnie. Zależy mi na tym, aby posty, które będą się pojawiały były o tematach, które mnie ciekawią i którymi się interesuję.

Od czasu mojego poprzedniego wpisu nie tylko zmieniło się moje podejście, ale także zainteresowania. Nie chcę dłużej pisać o modzie. Zaczęłam interesować się sportem, kulturystyką, zdrowym odżywianiem. Nie jest wykluczone, że znajdzie się tutaj kilka notek na te właśnie tematy. Jedno jest pewne! Będzie tutaj więcej tekstu niż zdjęć :P

Chciałabym, aby ten blog był dużą częścią mnie. Był miejscem, gdzie mogłabym opisywać sytuację, które mnie zirytowały, ale również takie, które przyczyniły się do powstania uśmiechu na mojej twarzy. Mam nadzieję, że moje posty będą skłaniały do myślenia i przekazywały pewną puentę.

Liczę na to, że chętnie będziecie odwiedzali tego bloga i z zainteresowaniem czytali moje wpisy.

A co jeśli ta zmiana okaże się być dużym błędem?

Mam nadzieję, że tak się nie stanie, ale kto wie? Życie jest za krótkie żeby zastanawiać się nad tym co się stanie jeśli to, a co się stanie jeśli tamto. Jasne, chciałabym, aby na tym blogu pojawiało się dużo moich stałych czytelniczek, a aktywność cały czas rosła. Natomiast, jedno wiem na pewno! Mianowicie, jeśli będę się zmuszała co tydzień do pisania notki na temat, który zupełnie mnie nie interesuję, ani mi nie będzie to sprawiało przyjemności, ani wy nie będziecie chcieli tego czytać. Zatem, nad czy dłużej się zastanawiać? Trzeba robić to co się lubi. Pamiętajmy o tym, że człowiek dwa razy bardziej żałuję tego czego nie zrobił, niż to co zrobił! Życie jest tylko jedno i nie warto się zastanawiać nad tym co pomyślą sobie inni. Nigdy nie spotkamy się z pozytywnym odbiorem wszystkich. Zawsze komuś będzie coś nie pasować, zawsze znajdzie się osoba, która będzie Cię ciągnęła w dół. A ty? Co wtedy możesz zrobić? Odetnij się! Odetnij się i tyle! Po co masz spędzać czas z osobą, która tylko czeka na Twój upadek i liczy na najmniejszy błąd. Ludzie od zawsze zazdrościli. Zawsze patrzyli tylko na to co ktoś ma "lepsze" od nich. Zamiast powiedzieć :Gratuluję, ciężko zapracowałeś na ten telefon, samochód czy nawet wakacje za granicą, potrafią tylko tą osobę obgadać i byli by oni nawet w stanie zniszczyć ten telefon czy samochód, a bilet na samolot potargać. Nie bądźmy tacy! Taka sytuacja, fakt, że dana osoba posiada to czy tamto powinno nas tylko podbudować i sprawić, że będziemy starali się dwa razy bardziej. Ustanowimy sobie cel do, którego będziemy z całych sił dążyć. I kto wie? Może to właśnie my któregoś dnia staniemy się tymi "wzorcami"? Mam nadzieję, że tak będzie, a na razie małymi kroczkami staram się zbliżyć do mojego ustanowionego celu i przestać marzyć, tylko walczyć o swoje.


Liczę na Wasz pozytywny odbiór mojego pierwszego posta :)

Mam nadzieję, że będziecie chętnie czytały moje wpisy i liczę na Wasze liczne komentarze.

Pozdrawiam,
AliceePrincess xx

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz